37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
8 березня 2021 року
Головне меню
Актуально

Повідомляємо, що Департамент екології та природних ресурсів Полтавської ОДА надав заявнику – Департамент будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ Полтавської ОДА Висновок з оцінки впливу на довкілля

Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
План місцевого економічного розвитку
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 113
візитів сьогодні: 560
візитів всього: 249566
Корисні посилання
ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

_________________________10.11.2020__________

(дата офіційного опублікування в Єдиному реєстрі

з оцінки впливу на довкілля (автоматично

генерується програмними засобами ведення

Реєстру, не зазначається суб’єктом господарювання)

 

 

__________20209176607_________

(реєстраційний номер справи про оцінку

впливу на довкілля планованої діяльності)

 

ОГОЛОШЕННЯ
про початок громадського обговорення звіту
з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

 

1. Планована діяльність

Реконструкція існуючого невпорядкованого сміттєзвалища під полігон твердих побутових відходів для міста Пирятин Пирятинського району Полтавської області. Коригування.

На полігоні твердих побутових відходів (надалі – ТПВ) плануються наступні види робіт: приймання, сортування, складування, захоронення з ущільненням та ізоляцією ТПВ. Середній річний обсяг відходів, що планується приймати на полігоні ТПВ становить 7,67 тис. тонн. Складування ТПВ передбачається здійснювати після переробки ТПВ на сміттєсортувальній станції. З урахуванням відбору при сортуванні корисних складових (вторсировини) обсяг ТПВ, що буде поступати на складування, орієнтовно складає 5,29 тис. тонн на рік. На полігоні ТПВ, що проектується, складування ТПВ здійснюється по схемі вирівнювання до заповнення котловану, а потім по висотній схемі. Проектом передбачається улаштування господарської та виробничої зони полігону у т.ч. під'їзна дорога, ділянка складування ТПВ, інженерні споруди і комунікації, пожежні резервуари, сміттєсортувальна станція (лінія).

Розрахунковий термін експлуатації полігона 25 років. Потужність (об’єм) полігона 280,04 тис.м3 (в ущільненому стані) або 840,12 тис.м3 (в неущільненому стані).

Для ліквідації невпорядкованого існуючого звалища передбачається зібрати та перемістити ТПВ в побудований котлован першої черги полігона у т.ч. також із суміжної земельної ділянки із кадастровим номером 5323810100:00:046:0013 площею 10,0385 га. Тип власності: Комунальна власність. Цільове призначення: Для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування.

Полігон ТПВ є спеціальним об'єктом комунального господарства і призначений для поховання (складування) ТПВ. На полігон приймаються тверді побутові відходи житлових будинків, громадських будівель і споруд, підприємств торгівлі, громадського харчування, вуличних і садово-паркових місць. Полігон ТПВ не передбачений для прийому рідких фракцій побутових відходів, пастоподібних відходів, металобрухту. Орієнтовна тривалість реконструкції – 7 міс.

Для розміщення полігона ТПВ використовується земельна ділянка на території міської ради (за межами населеного пункту), що в даний час використовується як міське сміттєзвалище без зміни її розмірів. Ділянка знаходиться в занедбаному стані, без будь-якого інженерного забезпечення.

Ділянка полігону твердих побутових відходів розташована за 1,0 км на південь від м. Пирятин, 1,5 км до с. Тарасівка, 0,2 км від сільськогосподарських угідь й автомобільних шляхів, 0,050 км від межі лісу і лісопосадок, не призначених для використання з метою рекреації. Частина даної території раніше використовувалась як ґрунтовий кар’єр. З півночі, сходу та заходу ділянка обмежена землями Пирятинської міською ради, із півдня – захисною зоною ЛЕП 10 кВ. Кадастровий номер земельної ділянки: 5323810100:00:046:0012. Тип власності: Комунальна власність. Цільове призначення: Для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування. Загальна площа відведення становить 6,5 га. Загальна площа полігону ТПВ, що проектується – 6 га.

2. Суб’єкт господарювання

Департамент будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської обласної державної адміністрації, код ЄДРПОУ 04013991, юридична адреса: 36014, Полтавська обл., місто Полтава, Київський район, вул. Зигіна, буд. 1. Тел. (+38 0532) 56-02-27, е-mail: ukboda@adm-pl.gov.ua.

3. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення

Департамент екології та природних ресурсів Полтавської облдержадміністрації, 36000, м. Полтава, вул. Зигіна, 1, тел./факс (0532) 56-95-08, e-mail: eko@adm-pl.gov.ua. Контактна особа: Корнюшкіна Ірина Михайлівна, начальник відділу оцінки впливу на довкілля та стратегічної екологічної оцінки.

4. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля

Відповідно до законодавства рішенням про провадження даної планованої діяльності буде – Дозвіл на виконання будівельних робіт зі зміненими основними техніко-економічними показниками, що був виданий Департаментом державної архітектурно-будівельної інспекції у Полтавській області.

5. Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у назві оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.

Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби (СОVID-19), спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, до повного його скасування та протягом 30 днів з дня скасування карантину, громадські слухання не проводяться і не призначаються на дати, що припадають на цей період.

Громадські слухання (перші) відбудуться

___________________________________________________________-----____________________________

(зазначити дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань)

 

Громадські слухання (другі) відбудуться _________________-----___________________

 (вказати дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань)

 

6. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності

Департамент екології та природних ресурсів Полтавської облдержадміністрації, 36000, м. Полтава, вул. Зигіна, 1, тел./факс (0532) 56-95-08, e-mail: eko@adm-pl.gov.ua. Контактна особа: Корнюшкіна Ірина Михайлівна, начальник відділу оцінки впливу на довкілля та стратегічної екологічної оцінки.

7. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого надаються зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій

Департамент екології та природних ресурсів Полтавської облдержадміністрації, 36000, м. Полтава, вул. Зигіна, 1, тел./факс (0532) 56-95-08, e-mail: eko@adm-pl.gov.ua. Контактна особа: Корнюшкіна Ірина Михайлівна, начальник відділу оцінки впливу на довкілля та стратегічної екологічної оцінки.

Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного в абзаці другому пункту 5 цього оголошення.

8. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності

Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності на 200 аркушах та додатки.

 (зазначити усі інші матеріали, надані на розгляд громадськості)

 (зазначити іншу екологічну інформацію, що стосується планованої діяльності)

__________________________________________________________________________________________

9. Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також час, з якого громадськість може ознайомитися з ними

Ознайомлення зі змістом звіту ОВД можливе щоденно в робочий час, крім вихідних з 09 листопада 2020 р.:

- Департамент будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської ОДА, 36014, Полтавська обл., місто Полтава, вул. Зигіна, буд. 1. Тел. (+38 0532) 56-02-27, контактна особа – Віталій Сергійович Білокінь.

- Виконавчий комітет Пирятинської міської ради, 37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, контактна особа – Євгеній Васильович Стадник.

 


Пошук по сайту
 
Smart
Анонси подій

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на зайняття вакантних посад

 

 

Завершується обговорення проєкту Плану соціально-економічного розвитку Пирятинської міської територіальної громади на 2021 рік. Громадські слухання з даного питання відбудуться 11 березня о 13-00 у приміщенні великої зали адміністративної будівлі за адресою: вул. Соборна,42, м. Пирятин.

Для зручності громадян, з метою надання консультацій, відповідей на проблемні питання запроваджено додатковий телефонний номер: 066-617-94-32.

У разі виявлення порушень прав дитини повідомляйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Я МАЮ ПРАВО!
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2021 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.625468 sec.)