37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
25 січня 2020 року
Головне меню
Актуально

Пирятинські госпрозрахункові очисні споруди інформують споживачів про намір здійснити зміну тарифів на послуги з централізованого водовідведення.

 

Для отримання Витягу з ДЗК потрібно звернутисядо державного кадастрового реєстратора в Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП)за місцем розташування земельної ділянки, або замовити витяг онлайн через публічну кадастрову карту України.

 

Фінансове  управління  Пирятинської  міської  ради  повідомляє, що   в  зв’язку  з  запровадженням  міжнародного  номера  банківського  рахунку  (IBAN)  з  1 листопада 2019 року змінюються всі рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів.

 

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Схеми планування території Пирятинської ОТГ Полтавської області
 
Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
План місцевого економічного розвитку
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 119
візитів сьогодні: 108
візитів всього: 126810
Корисні посилання
Світла пам’ять про них – назавжди залишиться з нами
18 вересня 2019 року 10:59
     Сьогодні  в рамках відзначення  76-ї річниці  визволення Пирятина від нацистських загарбників у Пирятинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 4  відбувся урочистий мітинг, присвячений відкриттю меморіальних дошок  Олійнику Івану Анатолійовичу та Шляхтичу Олександру Валентиновичу, випускникам цієї школи, учасникам АТО, які загинули, захищаючи територіальну цілісність України.
     Право  відкрити меморіальну дошку надано  учням школи Анатолію Довбієву та Дмитру Самку спільно з представниками військової частини.
    До родин захисників зі  словами подяки за справжніх воїнів звернулися заступник міського голови  з питань діяльності виконкому міської ради Ігор Шикеринець, вчитель української мови та літератури  Валентина Постна, та наголосили, що героїзм Івана Олійника та Олександра Шляхтича вчитиме майбутні покоління школярів таким звичним, але часом надскладним людським якостям як гідність, повага, любов і вірність.
Пам’ять захисників вшанували  хвилиною мовчання, запаливши свічки, та поклали  квіти до меморіальних дошок, встановлених на будівлях навчального закладу.
    Пирятинці завжди пам’ятатимуть своїх Героїв, які віддали життя, захищаючи незалежність і  цілісність неньки-України. Сьогодні багато земляків бере участь  у  неоголошеній війні  на Сході нашої держави, яка забрала не одне життя, які не вагаючись стали на захист рідної Батьківщини. Великий подвиг  Івана та Олександра  завжди буде прикладом для підростаючого покоління, бо вдивляючись в обличчя загиблих Героїв, усвідомлюємо, що Україна втратила одних з найкращих, найсміливіших, найдостойніших синів.
       Світла пам’ять про них – назавжди залишиться з нами. Вічна пам'ять загиблим Героям!
      Встановлення меморіальних дошок відбулося в рамках реалізації Комплексної програми соціального захисту та соціального забезпечення населення на 2019 рік, за рахунок коштів бюджету Пирятинської міської ОТГ.
 

 


Пошук по сайту
 
Smart
Ваша думка для нас важлива!
Анонси подій

27.01.2020 року в приміщенні Пирятинського культурно-громадського центру по вул.Соборна, 59 (2 поверх, Клуб громадського діалогу) відбудеться перше засідання конкурсних комісій на посади керівників комунальних підприємств: „Каштан“, „Пирятинський міський водоканал“, „Готель „Пирятин“.

 

 

 

 

 

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс на посаду керівників: комунального підприємства „Каштан“, комунального підприємства „Пирятинський міський водоканал“, комунального підприємства „Готель „Пирятин“

Якщо вам стали відомі факти порушення прав дитини та/або безвідповідального ставлення батьків до виконання своїх батьківських обов’язків, і випадків домашнього насильства, зателефонуйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Я МАЮ ПРАВО!
Опитування
Який вид поховання прийнятний для Вас?
Традиційний метод
9 (56.25 %)
Кремація
7 (43.75 %)
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2020 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.311332 sec.)