37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
30 березня 2020 року
Головне меню
Актуально

Відповідно статті 17, 18 Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності“ Пирятинська міська рада повідомляє про початок розроблення містобудівної документації – розроблення генеральних планів та планів зонування території сільських населених пунктів Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади.

 

АТ„Полтаваобленерго“ розпочало підготовку Плану розвитку систем розподілу на 2021-2025 роки, який формується з урахуванням обґрунтованих прогнозів обсягів попиту на електричну енергію та потужність.

 

Пирятинські госпрозрахункові очисні споруди інформують споживачів про намір здійснити зміну тарифів на послуги з централізованого водовідведення.

 

Для отримання Витягу з ДЗК потрібно звернутисядо державного кадастрового реєстратора в Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП)за місцем розташування земельної ділянки, або замовити витяг онлайн через публічну кадастрову карту України.

 

Фінансове  управління  Пирятинської  міської  ради  повідомляє, що   в  зв’язку  з  запровадженням  міжнародного  номера  банківського  рахунку  (IBAN)  з  1 листопада 2019 року змінюються всі рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів.

 

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Схеми планування території Пирятинської ОТГ Полтавської області
 
Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
План місцевого економічного розвитку
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 143
візитів сьогодні: 157
візитів всього: 140949
Корисні посилання
Пирятинський інклюзивно-ресурсний центр відзначив першу річницю
1 жовтня 2019 року 09:23

Сьогодні в Україні набирає потужних обертів освітня реформа, невід'ємною частиною якої є ін­клюзивна складова. І обраний нашою державою напрям на створення гідних умов навчання для дітей з особливими освітніми потребами є кроком до впровадження європейських принципів та стандартів життя.

Інклюзивно-ресурсний центр відділу освіти, молоді та спорту Пирятинської міської ради створений відповідно до рішення тридцять дев’ятої сесії сьомого скликання Пирятинської міської ради від 06 червня 2018 року № 167 „Про створення інклюзивно-ресурсного центру відділу освіти, молоді та спорту Пирятинської міської ради“ та розпочав свою роботу 27 вересня 2018 року. Засновник надав приміщення та відповідне матеріально – технічне забезпечення.

Головним завданням центру є проведення комплексної психолого – педагогічної оцінки розвитку дитини; визначення особливих освітніх потреб, надання консультативно – психологічної допомоги батькам, педагогічним працівникам, а також проведення корекційно – розвиткових занять. За цей час проведено 50 комплексних оцінок та 2160 корекційно – розвиткових занять. Відповідно до отриманих висновків інклюзивно-ресурсного центру у 2018-2019 навчальному році організовано інклюзивне навчання в Опорному закладі Пирятинській загальноосвітній школі I–III ступенів № 6 та його філії, Пирятинському ліцеї та його філії, Пирятинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 4, що дає змогу залучити дітей з особливими потребами до освітнього процесу без ізоляції від суспільства в умовах звичайного середовища. Зараз на інклюзивній формі навчання перебуває 19 дітей.

В центрі працюють фахівці: вчитель-логопед Аліна Курочка, практичний психолог Юлія Добош, вчитель лікувальної фізкультури Наталія Карабут. Очолює колектив виконувач обов’язків директора ІРЦ Олена Холоділова. Протягом року до центру зверталися за допомогою 176 батьків та 38 педагогічних працівників.

Цієї осені Пирятинський ІРЦ відзначив першу річницю. У святковому заході взяли участь діти, які відвідували корекційно-розвиткові заняття, та їхні батьки. Виконуючи цікаві завдання, вправи та ігри, дітлахи демонстрували присутнім, чого навчилися в центрі. Всіх учасників свята привітали секретар Пирятинської міської ради Тетяна Чайка, начальник відділу освіти, молоді та спорту Сергій Зуєв, мама дитини з особливими освітніми потребами Валентина Чепіжна, асистент вчителя Ірина Чепур. Побажали колективу подальшого розвитку, плідної взаємодії з батьками, навчальними закладами та органами влади, шани і поваги за допомогу дітям, що мають особливі освітні потреби.

 


Пошук по сайту
 
Smart
Ваша думка для нас важлива!
Анонси подій

Шановні користувачі адміністративними послугами!

Прийом документів на послуги ЦНАП здійснюється у безконтактній формі: через „скриньку‘‘, що встановлена в тамбурі ЦНАП (пл. Героїв Майдану, 2). Форму заяви та перелік документів для отримання послуги можна знайти на сайті Пирятинської міської ради pyriatyn.org.ua в розділі: Головне меню – Центр надання адміністративних послуг.

Вони обов’язково будуть розглянуті у визначені законом терміни. В документах просимо залишати повні контактні дані.

Для зручності громадян, з метою надання консультацій, відповідей на проблеміні питання запроваджено додатковий телефонний номер: 066-617-94-32.

Шановні жителі громади!

    На території Пирятинської ОТГ впроваджуються заходи щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції задля збереження життя і здоров’я наших жителів, особливо людей літнього віку. Міський голова Олексій Рябоконь здійснюватиме щопонеділка з 13:00 до 15:00 особистий прийом громадян дистанційно. Поспілкуватися з ним можна, зателефонувавши за номером: (05358) 3-23-53

     Дякуємо за розуміння! Бережіть себе та будьте здорові!

31 березня 2020 року, о 14:00, в Пирятинському центрі дитячої та юнацької творчості, відбудеться перше пленарне засідання шістдесят восьмої сесії Пирятинської міської ради сьомого скликання.

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради пропонує спеціалізованим організаціям надати конкурсні пропозиції на виконання робіт по встановленню енергозберігаючих вікон в районному будинку культури по вул. Соборна, 59, а саме:

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на зайняття вакантної посади

 

провідного спеціаліста загального відділу та інформаційного забезпечення

на період відпустки по догляду за дитиною до 3-х років основного працівника

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на посаду керівників:

комунального підприємства „Каштан“,

комунального підприємства „Готель „Пирятин“

 

Якщо вам стали відомі факти порушення прав дитини та/або безвідповідального ставлення батьків до виконання своїх батьківських обов’язків, і випадків домашнього насильства, зателефонуйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Я МАЮ ПРАВО!
Опитування
Який вид поховання прийнятний для Вас?
Традиційний метод
56 (76.71 %)
Кремація
17 (23.29 %)
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2020 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.358515 sec.)