37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
17 лютого 2020 року
Головне меню
Актуально

АТ„Полтаваобленерго“ розпочало підготовку Плану розвитку систем розподілу на 2021-2025 роки, який формується з урахуванням обґрунтованих прогнозів обсягів попиту на електричну енергію та потужність.

 

Пирятинські госпрозрахункові очисні споруди інформують споживачів про намір здійснити зміну тарифів на послуги з централізованого водовідведення.

 

Для отримання Витягу з ДЗК потрібно звернутисядо державного кадастрового реєстратора в Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП)за місцем розташування земельної ділянки, або замовити витяг онлайн через публічну кадастрову карту України.

 

Фінансове  управління  Пирятинської  міської  ради  повідомляє, що   в  зв’язку  з  запровадженням  міжнародного  номера  банківського  рахунку  (IBAN)  з  1 листопада 2019 року змінюються всі рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів.

 

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Схеми планування території Пирятинської ОТГ Полтавської області
 
Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
План місцевого економічного розвитку
Статистика
зараз на сайті: 7
переглядів: 90
візитів сьогодні: 293
візитів всього: 131126
Корисні посилання
Підписано Меморандум про співпрацю з Конгресом Ради Європи
13 грудня 2019 року 11:58

12 грудня у Києві відбулася зустріч Спільноти практик з місцевої демократії в Україні: проведені консультації вищих рівнів влади з органами місцевого самоврядування. Зустріч організована проєктом „Посилення демократії та довіри на місцевому рівні в Україні“, який реалізується Конгресом  місцевих та регіональних влад Ради Європи в рамках Плану дій Ради Європи для України на 2018 – 2021 роки. Зустріч спільноти практик зібрала разом представників національних асоціацій місцевих та регіональних органів влади в Україні для обговорення процесів спілкування, консультацій та діалогу між різними рівнями влади в Україні з метою відстоювання і лобіювання позицій та інтересів  органів місцевого самоврядування на найвищому державному рівні. Відкривали захід Маріте Морас, голова відділу Департаменту співробітництва та зовнішніх зв’язків Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи, та Кельменд Заджазі, виконавчий директор Мережі асоціацій місцевих органів влади Південно-Східної Європи. Обговорили  ролі національних асоціацій місцевих та регіональних органів влади задля ефективного діалогу в контексті реформ місцевого самоврядування.

Головною подією дня стало підписання Меморандуму про взаєморозуміння щодо підтримки Конгресом дванадцяти обраних місцевих ініціатив, запропонованих органами місцевого самоврядування України, спрямованих на впровадження сталих етичних та інноваційних політик і практик. Пирятинська міська рада стала в числі обраних громад-переможців. Міський голова Олексій Рябоконь підписав Меморандум про співпрацю з Генеральним Секретарем Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи Андреасом Кіфером щодо реалізації  проєкту „Прозорість етичного та інклюзивного процесу прийняття рішень у м.Пирятин".

Офіс Ради Європи в Україні, в свою чергу, надаватиме консультативно-експертну підтримку у впровадженні цього проєкту в Пирятинській міській раді.


Пошук по сайту
 
Smart
Ваша думка для нас важлива!
Анонси подій

Графік проведення засідань постійних комісій з розгляду питань порядку денного шістдесят шостої сесії Пирятинської міської ради

17 лютого

13:00 - з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури, охорони здоров’я та соціального захисту (Центр громадського діалогу)

15:30 - з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та ЗМІ (міська рада)

18 лютого

15:00 - з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту, зв’язку та сфери послуг (Центр громадського діалогу)

21 лютого

09:00 - з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (Центр громадського діалогу)

14:00 - з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та підприємництва (Центр громадського діалогу)

Оголошено конкурс на посаду головного спеціаліста Пирятинського районного сектору Державної Міграційної Служби України

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на зайняття вакантної посади

головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту (з питань молоді та спорту)

  на період відпустки по догляду за дитиною до 3-х років основного працівника

25 лютого 2020 року, о 14:00, в Пирятинському центрі дитячої та юнацької творчості (вул.Пушкіна, 33, м.Пирятин), відбудеться пленарне засідання шістдесят шостої сесії Пирятинської міської ради сьомого скликання.

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради пропонує спеціалізованим організаціям надати конкурсні пропозиції на виконання дорожніх робіт (ямковий ремонт), а саме:

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради пропонує будівельним організаціям взяти участь у конкурсі на виконання робіт по поточному ремонту ЗДО „Червона шапочка“, вул. Ярмаркова, 71, м.Пирятин, Полтавська обл.

 

 

 

 

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс на посаду керівників: комунального підприємства „Каштан“, комунального підприємства „Пирятинський міський водоканал“, комунального підприємства „Готель „Пирятин“

Якщо вам стали відомі факти порушення прав дитини та/або безвідповідального ставлення батьків до виконання своїх батьківських обов’язків, і випадків домашнього насильства, зателефонуйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Я МАЮ ПРАВО!
Опитування
Який вид поховання прийнятний для Вас?
Традиційний метод
35 (77.78 %)
Кремація
10 (22.22 %)
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2020 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.333211 sec.)