37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
8 березня 2021 року
Головне меню
Актуально

Повідомляємо, що Департамент екології та природних ресурсів Полтавської ОДА надав заявнику – Департамент будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ Полтавської ОДА Висновок з оцінки впливу на довкілля

Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
План місцевого економічного розвитку
Статистика
зараз на сайті: 5
переглядів: 121
візитів сьогодні: 593
візитів всього: 249586
Корисні посилання
Підтримуємо підприємництво задля розвитку громади
14 січня 2020 року 14:43

Міський голова Олексій Рябоконь спільно з начальником управління економіки виконкому міської ради Іриною Солдатовою ознайомилися з ходом реалізації бізнес-планів переможцями конкурсу „Розвиваю бізнес у своїй громаді“.

Спочатку побували на підприємстві Пирятинської районної спілки споживчих товариств „Комбінат громадського харчування“, де реалізується проєкт „Ресторан „Удай“ – реальна можливість нереально приємно провести час та дуже смачно поїсти“. Зал ресторану умовно поділений на три приміщення, де в двох -  вже проведено монтаж глянцевих кольорових натяжних стель, установлено точкові світильники та сучасні люстри. На ці роботи з бюджету Пирятинської ОТГ виділено 48,0 тис.грн.

З метою впровадження сучасних технологій енергозбереження в сфері торгівлі ФОП Горбачова Г.Г. закупила енергозберігаючі холодильні вітрини на загальну суму 24,670 тис.грн.

Насамкінець ознайомилися з реалізацією проєкту „Здорові діти – майбутнє громади“ ФОП Бражник О.О., який посів перше місце в конкурсі. Лікар-педіатр Оксана Бражник розповіла, що розроблений нею проєкт, спрямований на покращення якості надання первинної медичної допомоги дитячому населенню. Завдяки участі у конкурсі лікарка придбала холодильник для вакцин, пеленальний столик, ваги для немовлят, дихальний мішок амбу, дві сумки-холодильники та маніпуляційний стіл на загальну суму 27,330 тис.грн.

Конкурс проводився з метою популяризації започаткування підприємницької діяльності серед населення громади, створення нових напрямів або розширення вже існуючих видів діяльності (виробництв, послуг), а також забезпечення та створення нових робочих місць.

Завдяки реалізації проєктів вже створено 2 нові робочі місяця (ФОП Бражник О.О. - 1; ФОП Горбачова Г.Г. - 1), пізніше буде ще  створено 2 робочих місця на підприємстві Пирятинської районної спілки споживчих товариств „Комбінат громадського харчування“.

Підсумовуючи, міський голова зазначив: „Проведенням конкурсу задоволені, але найбільше тішить конкурсна заявка, яка стала переможцем – це „Здорові діти – майбутнє громади“, бо саме ця галузь має багато розмов в громаді та потребує реальної підтримки, а не лише критики. Ми переконалися, що фінансова підтримка ФОП Бражник О.О. була доречною та результативною. Запрошую підприємців брати участь у конкурсі, розвивати свій бізнес та бути успішними“.

 


Пошук по сайту
 
Smart
Анонси подій

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на зайняття вакантних посад

 

 

Завершується обговорення проєкту Плану соціально-економічного розвитку Пирятинської міської територіальної громади на 2021 рік. Громадські слухання з даного питання відбудуться 11 березня о 13-00 у приміщенні великої зали адміністративної будівлі за адресою: вул. Соборна,42, м. Пирятин.

Для зручності громадян, з метою надання консультацій, відповідей на проблемні питання запроваджено додатковий телефонний номер: 066-617-94-32.

У разі виявлення порушень прав дитини повідомляйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Я МАЮ ПРАВО!
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2021 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.641555 sec.)