37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
30 березня 2020 року
Головне меню
Актуально

Відповідно статті 17, 18 Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності“ Пирятинська міська рада повідомляє про початок розроблення містобудівної документації – розроблення генеральних планів та планів зонування території сільських населених пунктів Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади.

 

АТ„Полтаваобленерго“ розпочало підготовку Плану розвитку систем розподілу на 2021-2025 роки, який формується з урахуванням обґрунтованих прогнозів обсягів попиту на електричну енергію та потужність.

 

Пирятинські госпрозрахункові очисні споруди інформують споживачів про намір здійснити зміну тарифів на послуги з централізованого водовідведення.

 

Для отримання Витягу з ДЗК потрібно звернутисядо державного кадастрового реєстратора в Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП)за місцем розташування земельної ділянки, або замовити витяг онлайн через публічну кадастрову карту України.

 

Фінансове  управління  Пирятинської  міської  ради  повідомляє, що   в  зв’язку  з  запровадженням  міжнародного  номера  банківського  рахунку  (IBAN)  з  1 листопада 2019 року змінюються всі рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів.

 

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Схеми планування території Пирятинської ОТГ Полтавської області
 
Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
План місцевого економічного розвитку
Статистика
зараз на сайті: 9
переглядів: 96
візитів сьогодні: 213
візитів всього: 140983
Корисні посилання
Відбулися громадські консультації щодо розміщення нового кладовища
17 січня 2020 року 13:20

Вчора 16 січня відбулися громадські консультації щодо розміщення нового кладовища. Це перший крок в напрацюванні алгоритму дій, які стосуються облаштування цього об’єкту.

На початку зустрічі присутніх було ознайомлено із станом нині діючого цвинтаря та проведеною роботою по визначенню місця розміщення нового кладовища під час розроблення нового генерального плану міста, відповідно до якого передбачається дві території на вибір за автошляхом Київ-Харків-Довжанський (за проєктними межами населеного пункту). Таке їх розміщення передувало визначений містобудівною документацією розвиток міста, а саме: в північно-західному напрямку, тобто в бік міста Київ та обмеження із східної та північної сторін Національним природним парком „Пирятинський“ та підтоплювальними територіями.

Також для порівняння та розуміння присутніми темпів розростання існуючих в Україні кладовищ, було представлено аерокосмічні зйомки лубенського кладовища, яке за 13 років збільшилося на 3,5 га та полтавське – в с.Розсошенці – на 7,5 га за 10 років.

Попередньо питання цвинтаря піднімалося на громадських слуханнях щодо розгляду проєкту Схеми планування території громади. І вже тоді було запропоновано розглянути можливість його розміщення за автошляхом регіонального значення Р-67, так званою „прилуцькою об’їзною дорогою“. Тому даний варіант, як основний, і було запропоновано до обговорення на зустрічі з громадою.

У ході розгляду цього питання дана земельна ділянка була погоджена пирятинцями та розпочалася жвава дискусія стосовно видів захоронення, а саме: окрім традиційних поховань виділити частину земельної ділянки під здійснення урнових поховань (тобто кремованих); вартості будівництва самого цвинтаря; можливості виділення цієї території саме під кладовище, оскільки, вона наразі використовується аграріями.

Тому, підводячи підсумки консультацій, вирішено обрахувати приблизне фінансування для його облаштування, провести переговори із власниками паїв та організувати опитування громади: „якому виду поховань вони надають перевагу – традиційному чи кремації“ та „чи необхідно на новому кладовищі передбачати місце для захоронення урн або встановлення колумбарію (споруда із нішами для урн)“. Після наявності цих напрацювань заплановано провести наступну зустріч із громадо на початку березня. 

У зібранні взяли участь міський голова Олексій Рябоконь, депутати міської ради, члени виконавчого комітету, громадськість та засоби масової інформації.


Пошук по сайту
 
Smart
Ваша думка для нас важлива!
Анонси подій

Шановні користувачі адміністративними послугами!

Прийом документів на послуги ЦНАП здійснюється у безконтактній формі: через „скриньку‘‘, що встановлена в тамбурі ЦНАП (пл. Героїв Майдану, 2). Форму заяви та перелік документів для отримання послуги можна знайти на сайті Пирятинської міської ради pyriatyn.org.ua в розділі: Головне меню – Центр надання адміністративних послуг.

Вони обов’язково будуть розглянуті у визначені законом терміни. В документах просимо залишати повні контактні дані.

Для зручності громадян, з метою надання консультацій, відповідей на проблеміні питання запроваджено додатковий телефонний номер: 066-617-94-32.

Шановні жителі громади!

    На території Пирятинської ОТГ впроваджуються заходи щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції задля збереження життя і здоров’я наших жителів, особливо людей літнього віку. Міський голова Олексій Рябоконь здійснюватиме щопонеділка з 13:00 до 15:00 особистий прийом громадян дистанційно. Поспілкуватися з ним можна, зателефонувавши за номером: (05358) 3-23-53

     Дякуємо за розуміння! Бережіть себе та будьте здорові!

31 березня 2020 року, о 14:00, в Пирятинському центрі дитячої та юнацької творчості, відбудеться перше пленарне засідання шістдесят восьмої сесії Пирятинської міської ради сьомого скликання.

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради пропонує спеціалізованим організаціям надати конкурсні пропозиції на виконання робіт по встановленню енергозберігаючих вікон в районному будинку культури по вул. Соборна, 59, а саме:

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на зайняття вакантної посади

 

провідного спеціаліста загального відділу та інформаційного забезпечення

на період відпустки по догляду за дитиною до 3-х років основного працівника

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на посаду керівників:

комунального підприємства „Каштан“,

комунального підприємства „Готель „Пирятин“

 

Якщо вам стали відомі факти порушення прав дитини та/або безвідповідального ставлення батьків до виконання своїх батьківських обов’язків, і випадків домашнього насильства, зателефонуйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Я МАЮ ПРАВО!
Опитування
Який вид поховання прийнятний для Вас?
Традиційний метод
56 (76.71 %)
Кремація
17 (23.29 %)
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2020 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.388595 sec.)